Reklama

Z factor

Siedem osób zdecydowało się poddać ocenie jury i publiczności w dzisiejszym (czwartek, 23 maja) konkursie piosenki zagranicznej zorganizowanym w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze.



Konkurs nazwany Z factor odbył się w szkole po raz pierwszy. Każdy z wykonawców miał zaprezentować się w dwóch utworach. Występy oceniało jury oraz publiczność, czyli uczniowie szkoły. Do rywalizacji mogli przystąpić zarówno uczniowie technikum jak i klas zawodowych.

Jury najwyżej oceniło występ Arletty Łukaszewskiej (klasa Ig, zasadnicza szkoła zawodowa ? sprzedawca), natomiast publiczności najbardziej spodobał się występ duetu Robert Struś i Tomasz Szczerbaty (klasa IIIc, technikum logistyki).


Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama