Jeden z wozów OSP z gminy Lubawka przekazany został na Ukrainę. Z inicjatywą wyszli strażacy z Chełmska Śląskiego.
Druhowie z Chełmska Śląskiego przekazali swoja gazelę, czyli lekki wóz, do OSP Jarkowice. W zamian z jarkowickiej jednostki zabrali stara 200. W Chełmsku star został sprawdzony, poprawiono jego stan i wygląd. Przygotowany star na kołach pojechał do Wrocławia, gdzie przeszedł kontrolę techniczną i załadowany został na lawetę. Trafił pod granicę z Ukrainą. Wkrótce przekazany zostanie na Ukrainę.



fot. OSP Chełmsko Śląskie
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze