W tym roku w Chełmsku Śląskim odbędzie się dwudziesta szósta edycja Konkursu Palm Wielkanocnych. Już można zgłaszać swój udział. W konkursie mogą uczestniczyć dzieci, młodzież, dorośli. Palmę można wykonać samodzielnie albo w grupie. Ważne jest zastosowanie naturalnych materiałów.
Zwycięzców konkursu poznamy w Niedzielę Palmową 29 marca po mszy świętej w chełmskim kościele.
Szczegółowy regulamin, karta zgłoszeń w załączniku na końcu informacji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze