Sesja odbywa się w nietypoy sposób, po raz pierwszy zdalnie. Radnych oraz kierowników wydziałów nie ma na sali posiedzeń, połączyli się poprzez internet. Nie działa system do głosowania. Przy każdy głosowaniu radni po kolei informują czy głosują za, przeciw, czy wstrzymują się od głosu.
Taki sposób prowadzenia obrad związany jest z epidemią koronawirusa.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze