W Malczycach w powiecie średzkim odbył się IV Wojewódzki Konkurs Kronik Ochotniczych Straży Pożarnych. DO konkursu zgłoszona została jedna kronika z jednostki z terenu powiatu kamiennogórskiego.
Na weryfikację swojej pracy w ramach konkursu zdecydowały się Wiktoria Borys, Kinga Cieślak i Klaudia Piekarczyk reprezentujące OSP Chełmsko Śląskie. Kronika chełmskiej jednostki ponownie uznana została za kronikę wzorową.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze