Zakończył się remont placu za budynkiem Urzędu Gminy Kamienna Góra. Zaniedbany plac między budynkami zyskał nową nawierzchnię.

Tuż przed tylnym wejściem do urzędu wyznaczone zostały miejsca dla petentów. Obok wyznaczono miejsce parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami. Wyremontowane zostały również garaże.
Prace sfinansowane zostały z dotacji z Polskiego Ładu oraz pieniędzy gminy.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze