Reklama

Wyprawa w Góry Orlickie

PTTK Oddział Ziemi Kamiennogórskiej zaprasza na kolejną wędrówkę. Na niedzielę 10 lipca zaplanowana jest wyprawa w Góry Orlickie.

Tradycyjnie grupa wyruszy z przystanku PKS przy ul. Wojska Polskiego w Kamiennej Górze. Wyjazd o godzinie 7:00. Przejazd do Lasówki, skąd piesza trasa wiedzie przez najwyższą w Górach Orlickich Wielką Desztnę (1115 m.n.p.m.), Małą Desztnę, Masarykową Chatę na Orlicę (Korona Gór Polski). Trasa zakończy się w Zieleńcu.

Trasa wędrówki to ok. 16 km. suma podejść to ok.560 metrów.

Zapisy w biurze PTTK przy ul. Słowiańskiej 1 w Kamiennej Górze w czwartek od 15.30 do 17.00.
Dodatkowe informacje pod numerem tel.604 130 984

Reklama

Mapa trasy

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama