Uwaga kierowcy, w Lubawce doszło do wypadku (godz. 10:40). Samochód uderzył w drzewo. Do zdarzenia doszło na drodze na wysokości skoczni narciarskiej. Na razie brak szczegółów zdarzenia. Musicie liczyć się z utrudnieniami.
aktualizacja 11:13
Droga jest przejezdna.
Z drogi wypadło renault scenic. Pojazd bokiem uderzył w drzewo. Dwie osoby jadące pojazdem nie wymagały pomocy lekarza.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze