Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Krzeszowie przenieśli Cudowną Ikonę Matki Bożej Łaskawej z zakrystii na ołtarz główny Bazyliki Mniejszej.
Mszę świętą odprawił proboszcz ksiądz Marian Kopko.
Wierni przygotowali lampiony. W procesji uczestniczyły dzieci. Osoby, które wyspowiadały się mogły otrzymać odpust zupełny.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze