Urząd miasta w Kamiennej Górze rozpoczyna realizację programu, którego celem jest wczesne wykrycie nowotworów skóry oraz raka szyjki macicy.
- Zapraszam mieszkańców Kamiennej Góry do skorzystania z oferty profilaktyki zdrowotnej. Badania i wstęp na wykłady są bezpłatne - mówi burmistrz Janusz Chodasewicz.
9 października będzie można wysłuchać wykładów oraz zapisać się na badania. Wykłady zostały zaplanowane w sali kameralnej Centrum Kultury od godz. 15.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze