W Kłodzku rozegrany został drugi Turniej Eliminacyjny Kinder + Sport w siatkarskich czwórkach dziewcząt (rocznik 2010).
W turnieju startowało 20 drużyn z Dolnego Śląska w tym reprezentacja AMS Mini Volley Kamienna Góra. Zawodniczki z Kamiennej Góry wygrały turniej.
Po dwóch turniejach eliminacyjnych zespół AMS Mini Volley zostały sklasyfikowany na drugim miejscu i weźmie udział 28 maja w Wałbrzychu w Mistrzostwach Dolnego Śląska.
Drużyna AMS grała w składzie: Inez Chmielewska, Antonina Olszak, Magdalena Lema, Michalina Kozak, Angelika Borońska. Trener: Marcin Bieńkowski.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze