Reklama

Wybrany zarząd

Członkowie stowarzyszenia Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemi Kamiennogórskiej wybrali dziś zarząd. W jego skład weszli: wójt gminy Kamienna Góra Patryk Straus, starosta kamiennogórski Jarosław Gęborys, burmistrz Kamiennej Góry Janusz Chodasewicz, wójt Marciszowa Wiesław Cepielik, wiceprezes fundacji ?Europejska Perła Baroku? Grzegorz Żurek oraz właściciel i pomysłodawca podziemnej trasy turystycznej ?Projekt Arado? Jarosław Bona.

 

Do formalnego zawiązania stowarzyszenia, które zajmie się promocją atrakcji turystycznych Ziemi Kamiennogórskiej brakuje teraz jedynie rejestracji sądowej. Wiosek o wpis do KRS zostanie złożony wkrótce.

By dopełnić prawnych wymogów związanych z działalnością stowarzyszenia została powołana także komisja rewizyjna. W jej składzie znaleźli się: Ewa Kocemba, Teresa Sobala i Bożena Pełdiak.

Do Lokalnej Organizacji Turystycznej Ziemi Kamiennogórskiej przystąpiły dotąd: wszystkie samorządy powiatu kamiennogórskiego, fundacja ?Europejska Perła Baroku?, ?Projekt Arado ? zaginione laboratorium Hitlera?, Sudety.pro, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Chełmska Śląskiego ?Tkacze Śląscy? oraz Lokalna Grupa Działania ?Kwiat Lnu?.

Reklama

Założyciele stowarzyszenia liczą, że wkrótce będą do niego mogli przystępować lokalni przedsi

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama