We wtorek (26 lipca) o godz. 18:00 na Stadionie Miejskim w Lubawce odbędą się zajęcia Nordic Walking pt. "Wspólne wędrówki integrują". Zajęcia są bezpłatne.
W ramach zajęć uczestnicy będą mogli zapoznać się z prawidłową techniką chodzenia z kijkami oraz poznać interesujące trasy na terenie Lubawki i okolic. Zapisy prowadzone są bez ograniczeń wiekowych pod numerem tel. 510 817 204.


Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze