Centrum Kultury w Kamiennej Górze zaprasza na kolejne spotkania z cyklu Wesołe podwórka. Jeśli pogoda pozwoli zabawy odbędą się w poniedziałek i wtorek.
Na poniedziałek zaplanowane są zabawy na placu zabaw w Antonówce. Na wtorek na stadionie przy ul. Ściegiennego w Kamiennej Górze. Początek Wesołych podwórek o godzinie 17:00.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze