Podobnie jak w latach ubiegłych w Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Z powodu ferii zimowych koncert odbędzie się wyjątkowo wcześnie.
W poprzednich latach szkolny WOŚP grał w piątek poprzedzający ogólnopolski finał. W tym roku ogólnopolski finał odbędzie się 28 stycznia. W Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze WOŚP zagra 12 stycznia (piątek). To ostatni dzień nauki szkolnej przed dwutygodniowymi feriami zimowymi. Dzieci wrócą do szkoły 29 stycznia.
Szkolny finał odbędzie się w sali 101. Początek o godzinie 16:00. W programie tradycyjnie występy artystyczne oraz licytacje fantów. Będą również domowe wypieki.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze