Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamiennej Górze zaprasza do udziału wspólnego grania w ramach 34. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Tradycyjnie już koncert w szkole odbędzie się w piątek poprzedzający ogólnopolski finał. W tym roku szkoła zagra 23 stycznia. Finał rozpocznie się o godzinie 16:00 w sali 101.
W programie występy, licytacje. Organizatorzy zapewniają, że będą również pyszne domowe wypieki.
Zebrane pieniądze trafią do sztabu 8259 działającego przy Centrum Kultury w Kamiennej Górze.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze