MUKN Pod Stróżą ma własną armatkę do produkcji śniegu. Urządzenie będzie wspierać treningi biegaczy w Opawie.
Klub zajmujący się biegami narciarskimi i biathlonem kupił używaną armatkę do produkcji śniegu. Urządzenie pracować będzie w Opawie, na stadionie i okolicznych trasach. Przy ujemnych temperaturach będzie mogło produkować sztuczny śnieg. Dzięki naśnieżaniu zawodnicy będą mogli trenować w Opawie, a nie jak do tej pory na przełęczy Okraj.
Klub przygotowuje się do podłączenia urządzenia. Niezbędny będzie zakup pompy i rozprowadzenie mediów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze