Od kilku lat w dzień roboczy poprzedzający 11 listopada szkoły w całej Polsce mogą wziąć udział we wspólnym śpiewaniu hymnu. Akcja rozpoczyna się o godzinie 11:11.
W tym roku akcja miała inny przebieg. Z powodu epidemii koronawirusa niemożliwe było wspólne odśpiewanie hymnu na terenie szkoły. Społeczność Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących zaśpiewała hymn on-line podczas połączenia przez jeden z internetowych komunikatorów. Akcja rozpoczęła się dzisiaj (10 listopada) o godzinie 11:11.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze