Siatkarze z Kamiennej Góry zostali wicemistrzami Polski. Statyści Kamienna Góra rozgrywali trzydniowy turniej w Drzonkowie.
Przez trzy turniejowe dni kilkuset siatkarzy z całej Polski, w tym dawne gwiazdy PlusLigi czy reprezentacji Polski, rywalizowało o tytuły mistrza Polski w ramach XXVII ORLEN Mistrzostw Polski Oldbojów.
W kategorii 40+ drugie miejsce wywalczyła kamiennogórska drużyna.
Klasyfikacja medalowa XXVII ORLEN Mistrzostw Polski Kategoria 40 +
1. KS Atak Gorzów Wielkopolski
2. Statyści Kamienna Góra
3. Żacy Głogów
fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze