Reklama

Nowy radiowóz - wideo

Komenda Wojewódzka Policji informuje dzisiaj (czwartek, 2 stycznia) o otrzymaniu 55 radiowozów dla jednostek z całego województwa. Jeden z pojazdów trafi do Komendy Powiatowej w Kamiennej Górze.

 

Zakupione zostały zarówno pojazdy oznakowane, jak i nieoznakowane, różnej wielkości i różnych marek. Jak informują policjanci, samochody zostały zakupione częściowo w ramach dostaw centralnych realizowanych przez KGP dzięki środkom pochodzącym z Programu Modernizacji Policji, a częściowo ze środków samorządów lokalnych województwa dolnośląskiego. Całkowity koszt zakupionych pojazdów to ponad 8 milionów złotych.

Do kamiennogórskiej jednostki trafi oznakowana kia rio.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama