Wczoraj (poniedziałek, 27 sierpnia) Wesołe podwórka dotarły na plac zabaw w Antonówce.
W tym roku Centrum Kultury, w ramach cyklu Wesołe podwórka, zabiera dzieci w kolejową podróż do Niemiec i Czech. Na kolejnych przystankach dzieci biorą udział w zabawach związanych z odwiedzanym krajem.
Dzisiaj podsumowanie cyklu, zabawy na stadionie przy ul. Ściegiennego w Kamiennej Górze. Początek o godzinie 17:00.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze