Reklama

Weekend w górach

Kamiennogórski oddział PTTK w najbliższy weekend (21-22 lipca) zaprasza na dwudniową wyprawę.

 

Grupa wyjedzie w sobotę o godzinie 8.00 busem do Karpacza. Trasa pieszej wędrówki: Wang - Polana - Pielgrzymy - Odrodzenie. Nocleg zaplanowany jest w schronisku Odrodzenie. W niedzielę grupa przejdzie zielonym szlakiem Drogą nad reglami do Śnieżnych Kotłów, schroniska Pod Łabskim Szczytem i do Szklarskiej Poręby / Wodospad Szklarki. Powrót busem do Kamiennej Góry zaplanowany jest około godziny 18.00.

Chętni mogą się zgłaszać w czwartek (19 lipca) w siedzibie PTTK przy ul. Słowiańskiej 1 w Kamiennej Górze w godzinach 15:50-17:00.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama