Kamiennogórski oddział PTTK w najbliższy weekend (21-22 lipca) zaprasza na dwudniową wyprawę.
Grupa wyjedzie w sobotę o godzinie 8.00 busem do Karpacza. Trasa pieszej wędrówki: Wang - Polana - Pielgrzymy - Odrodzenie. Nocleg zaplanowany jest w schronisku Odrodzenie. W niedzielę grupa przejdzie zielonym szlakiem Drogą nad reglami do Śnieżnych Kotłów, schroniska Pod Łabskim Szczytem i do Szklarskiej Poręby / Wodospad Szklarki. Powrót busem do Kamiennej Góry zaplanowany jest około godziny 18.00.
Chętni mogą się zgłaszać w czwartek (19 lipca) w siedzibie PTTK przy ul. Słowiańskiej 1 w Kamiennej Górze w godzinach 15:50-17:00.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze