Owieczki i zajączki podążają już do krzeszowskiej bazyliki. Na razie witają gości na parkingu przed wejściem na teren opactwa.
Ustawianie figurek w kształcie zajączków i owieczek to krzeszowska tradycja. Do tej pory pojawiały się przy parkingu dopiero podczas świąt. W tym roku przybyły wcześniej. Już od wczoraj witają turystów i wiernych przyjeżdżających do Krzeszowa.
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze