Reklama

Warcaby w szkole w Czarnym Borze

12 grudnia w szkole w Czarnym Borze odbył się po raz trzeci turniej w warcaby stu polowe dla uczniów klas 1-3. Wzięło w nim udział 59 uczniów.


Turniej odbył się w trzech kategoriach: klasy pierwsze: wzięło w nim udział 14 uczniów. 1 miejsce zajęła Zosia Biały z klasy 1a, 2 miejsce Maria Majgier z klasy 1a, 3 miejsce Lena Majgier z klasy 1a.
Klasy drugie- wzięło w nim udział 18 uczniów. 1 miejsce zajęła Emilka Kycia , k 2 miejsce Oskar Ogrodnik a 3 miejsce Michalina Szczepaniak- wszyscy z klasy 2a .
Klasy trzecie- wzięło w nim udział 27 osób. 1 miejsce zajęła Alicja Wojtaczka z klasy 3a, drugie Lena Pham Van trzecie miejsce Amelia Pogórska – obydwie uczennice klasy 3c.
Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni nagrodami rzeczowymi i słodyczami, a zwycięzcy dyplomami i upominkami. Sędzią turnieju był Wiesław Lipień. Organizację wsparła rada nadzorcza Banku Spółdzielczego w Kamiennej Górze.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama