Wczoraj (piątek, 14 lutego) w walentynkowy wieczór, w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza zabrzmiały utwory Cohena.
W ratuszu wystąpiła Ela Dębska z zespołem. Był to drugi z koncertów zaplanowanych przez Centrum Kultury podczas ferii zimowych. Spotkał się z dużym zainteresowaniem mieszkańców, którzy wypełnili widownię.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze