Dnia 12 lutego Samorząd Uczniowski klas 1-3 Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Chełmsku Śląskim zorganizował szkolne ?Walentynki?.
Uczniowie klas 1-3 przygotowali walentynkowe serca, które zostały powieszone na holu szkoły. Poszczególne klasy z wychowawcami układały i zapisywały życzenia walentynkowe. Każde dziecko otrzymało słodki poczęstunek oraz walentynkowy balon. Podczas przerw wszyscy mogli wysłuchać najpiękniejszych polskich piosenek o miłości.

Organizator Bernadeta Dziedzic-Majka
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze