Podczas dzisiejszego (piątek, 28 czerwca) zakończenia roku szkolnego w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w niejednym oku zakręciła się łza. Najwięcej emocji wywołało pożegnanie jednej z wieloletnich nauczycielek.
Za wyniki w nauce nagrodzeni zostali: Justyna Szafraniec, Dominika Smaga i Ewelina Szoda (klasa 2a), Dagmara Skoczeń (2b), Sandra Klenowska, Joanna Matusik, Katarzyna Matusik, Janina Bagińska, Klaudia Filipek, Patrycja Prajzendanc (2d), Tomasz Pikus, Karolina Matusiak (2w), Angelika Szczepanik (3a), Wioleta Berdychowska, Renata Fijorek (3c), Katarzyna Bielewicz, Katarzyna Brelska (3e), Jakub Banasiewicz (3w), Patrycja Urban (1f), Karolina Napiórkowska, Rafał Nowakowski (1g), Jarosław Kosewski (2f), Bartosz Banasiewicz, Bartosz Kraszewski, Marcin Lewicki (2h).
Elwira Znój (3a) i Bartłomiej Topolski (2m) przez cały rok nie opuścili ani jednej godziny w szkole. Oboje odebrali nagrody za stu procentową frekwencję.
Najlepszymi sportowcami w szkole zostali Ewelina Sowa i Krystian Gryczuk. Kolejne miejsca zajęli Karolina Białoszewska i Katarzyna Bonarska wśród dziewcząt oraz Konrad Chojnowski i Kamil Duda wśród chłopców.
Nagrody, m.in. rower, dla swoich podopiecznych przygotował Romuald Benewiat (Centrum Budowlane EGRON).
Dzisiejsze pożegnanie było wyjątkowe dla Marii Białeckiej-Polak. Wieloletnia nauczycielka przedmiotów ekonomicznych i logistycznych, obecnie również wicedyrektor szkoły do spraw dydaktycznych odchodzi na emeryturę. Żegnali ją uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły, przedstawiciele rodziców i starosta.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze