Centrum Kultury w Kamiennej Górze zaprasza na komediowy spektakl muzyczny. Wydarzenie odbędzie się 21 lutego, początek o godzinie 18:00. Bilety kosztują 20 zł.
- Wszystko to, co wiąże się z muzyką, kabaretem i filmem, co ma związek z dobrym smakiem, wyczuciem - to wszystko znajduje się w programie piano bar: "W starym kinie… czyli zwierzenia Dublera!" Znane i lubiane postaci ze światowego kina: Marlena Dietrich, Pola Negri, Marylin Monroe, Humphrey Bogart, Charlie Chaplin i inni. Jeden Dubler i kilkanaście największych filmowych postaci. Poważne postaci w niepoważnych sytuacjach. Wszystko z przymrużeniem oka. Dubler - Krzysztof Rogacewicz wykonuje piosenki w sześciu językach. Piano bar "W starym kinie?…" był prezentowany w kraju i za granicą przy okazji różnorodnych imprez muzyczno - filmowo - teatralnych. Muzycznie "ożywia " wszystko TAPER! Spektakl "W starym kinie czyli wspomnienia dublera" sięga po znany motyw filmowych szlagierów, nadając mu nowy sens dzięki pomysłowej i precyzyjnej inscenizacji. Centralną postacią jest Dubler, który z dystansem i humorem wciela się w ikony kina niemego i dźwiękowego, prowadząc widza przez galerię rozpoznawalnych postaci i muzycznych cytatów. Całość opiera się na konsekwentnie budowanej konwencji i sprawnym aktorstwie. Ascetyczna, czarno-biała scenografia oraz obecność Tapera porządkują narrację i wzmacniają stylizację na dawne kino. Humor spektaklu wynika z groteski i nonsensu, a muzyczna oprawa pełni rolę równorzędnego komentarza scenicznego. To propozycja dopracowana formalnie, oparta na precyzji wykonania i czytelnym dialogu z historią filmu. - o spektaklu piszą organizatorzy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze