Od 15 do 19 lutego w Madonie odbywać się będą Mistrzostwa Europy Juniorów w biathlonie. W polskie kadrze znalazła się zawodniczka z powiatu kamiennogórskiego.
Polskę reprezentować będą: Anna Nędza-Kubiniec, Barbara Skrobiszewska, Daria Gembicka, Oliwia Arendarczyk, Konrad Badacz, Hubert Matusik, Kacper Brzóska, Fabian Suchodolski.
Oliwia Arendarczyk to obecnie zawodniczka UKN Melafir Czarny Bór, ale na początku sportowej kariery związana byłą z MUKN Pod Stróżą Lubawka.
fot. Polski Związek Biathlonu
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze