Aktualizacja 20:40
Turniej wygrała drużyna Kamiennogórzanie. Drugie miejsce zajęły Kojoty. W turnieju zagrały również Laski oraz Krejzole.

Oryginalna informacja
Już dzisiaj Chełmsko Śląskie rozpoczęło udział w 33. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na szkolnej sali gimnastycznej rozgrywany jest Turniej Piłki Siatkowej, memoriał im. Andrzeja Lubienieckiego.
W pierwszej edycji memoriału grają cztery drużyny. Walczą o puchary, medale i nagrody. Uczestnicy musieli wpłacić wpisowe. Cały dochód z turnieju przekazany zostanie do chełmskiego sztabu WOŚP.
Główna część finału, również w Chełmsku Śląskim, odbędzie się w niedzielę (26 stycznia).
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze