Reklama

W Chełmsku Śląskim siatkarze grają dla WOŚP

Aktualizacja 20:40
Turniej wygrała drużyna Kamiennogórzanie. Drugie miejsce zajęły Kojoty. W turnieju zagrały również Laski oraz Krejzole.

Oryginalna informacja
Już dzisiaj Chełmsko Śląskie rozpoczęło udział w 33. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na szkolnej sali gimnastycznej rozgrywany jest Turniej Piłki Siatkowej, memoriał im. Andrzeja Lubienieckiego.

W pierwszej edycji memoriału grają cztery drużyny. Walczą o puchary, medale i nagrody. Uczestnicy musieli wpłacić wpisowe. Cały dochód z turnieju przekazany zostanie do chełmskiego sztabu WOŚP.

Reklama

Główna część finału, również w Chełmsku Śląskim, odbędzie się w niedzielę (26 stycznia).

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 23/01/2025 20:40
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama