W sobotę na stadionie w Lubawce odbędzie się siódma edycja mityngu lekkoatletycznego LubawkAthletics. Będą to Mistrzostwa Dolnego Śląska Dzieci w lekkiej atletyce.
Rywalizować będą zawodnicy i zawodniczki z kategorii U12 i U14. Wśród konkurencji będzie m.in. skok w dal, rzut piłeczką palantową, chód, biegi, rzut oszczepem, pchnięcie kulą, bieg przez płotki.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze