Dwanaście osób ewakuowanych zostało z wielorodzinnego budynku przy ul. Wałbrzyskiej w Kamiennej Górze. Jedna osoba przewieziona została do szpitala.
Strażacy otrzymali wezwanie po godzinie 19. Zgłoszenie dotyczyło możliwości zatrucia tlenkiem węgla. Występowanie tego gazu w budynku potwierdzili ratownicy przybyli na miejsce. Rozpoczęto przewietrzanie budynku.
Do szpitala, z podejrzeniem zatrucia tlenkiem węgla przewiezione zostało dziecko.
Strażacy apelują o zakup czujek tlenku węgla i dymu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze