Dzisiaj strażacy z PSP Kamienna Góra odebrali awanse. Do ich grona dołączył kolejny strażak.
Komendant wojewódzki awansował ogniomistrza Mateusza Owiankę na stopień starszego ogniomistrza.
Starszy strażak Kornel Chmyziński został awansowany do służby stałej.
Ślubowanie strażaka złożył Sergiusz Szymaniak, to początek jego zawodowej kariery w straży pożarnej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze