W sobotę (15 lutego) zapadła decyzja o przystąpieniu piłkarskiej drużyny Uran Okrzeszyn do rozgrywek klasy B.
Decyzja o wycofaniu drużyny z rozgrywek zapadła na początku lutego. W sobotę odbyło się kolejne spotkanie piłkarzy i sympatyków klubu. Sportowcy postanowili przystąpić do rundy wiosennej.
Jak informuje facebookowy profil klubu, prezesem pozostał Krzysztof Ptaszkowski, kierownikiem i skarbnikiem wybrana została Zdzisława Partyka. Osobą odpowiedzialną za drużynę, ewentualne transfery oraz trenerem został "Mundek" Mariusz Zbrzyzny.
Zawodnicy i kibice sami będa pokrywać koszty udziału w rozgrywkach.
fot. facebook / Uran Okrzeszyn
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze