Reklama

Uran jednak zagra

W sobotę (15 lutego) zapadła decyzja o przystąpieniu piłkarskiej drużyny Uran Okrzeszyn do rozgrywek klasy B.

 

Decyzja o wycofaniu drużyny z rozgrywek zapadła na początku lutego. W sobotę odbyło się kolejne spotkanie piłkarzy i sympatyków klubu. Sportowcy postanowili przystąpić do rundy wiosennej.

Jak informuje facebookowy profil klubu, prezesem pozostał Krzysztof Ptaszkowski, kierownikiem i skarbnikiem wybrana została Zdzisława Partyka. Osobą odpowiedzialną za drużynę, ewentualne transfery oraz trenerem został "Mundek" Mariusz Zbrzyzny.

Zawodnicy i kibice sami będa pokrywać koszty udziału w rozgrywkach.

fot. facebook / Uran Okrzeszyn

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama