Reklama

Uran chce grać

Piłkarski klub Uran Okrzeszyn szuka zawodników. Drużyna chce przystąpić do sezonu 2019/20, ale brakuje piłkarzy.

 

Na boisko wybiega 11 piłkarzy, ale w klubie potrzeba więcej zawodników. Nie wszyscy mogą zagrać w każdym ze spotkań. Na przeszkodzie staje praca zmianowa, sytuacje rodzinne. Minimum dające szansę na udział w rozgrywkach to 15 solidnych piłkarzy, którzy nie zrezygnują po kilku rozegranych kolejkach. W tej chwili klub ma ok. 10 chętnych.

Klub nie płaci za grę. - Gramy bo mamy pasję grania w piłkę nożną. - deklarują zawodnicy.

Chętni do wsparcia klubu mogą zgłaszać się telefonicznie 726 667 385 - Krzysztof.

Reklama

Na decyzję o grze nie ma wiele czasu. Sezon rusza 24/25 sierpnia. 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama