Reklama

Udany turniej w Miliczu

W sobotę (17 grudnia) rozegrany został II Turniej Dolnośląskiej Ligi Minisiatkówki w Miliczu. W rozgrywkach wzięły udział czołowe zespoły z województwa.

Złoty medal zdobyła drużyna czwórek z AMS Mini Volley Kamienna Góra w składzie: Inez Chmielewska, Antonina Olszak, Michalina Kozak, Magdalena Lema, Andżelika Borońska. Czwórka rozegrała siedem spotkań, wszystkie wygrała, ale trener dopatrzył się elementów wymagających poprawy. Na nich drużyna skupi się podczas kolejnych treningów.

Trójka z AMS Mini Volley (Maria Bogdziewicz, Anastazja Biel i Weronika Suska) ukończyła turniej na ósmym miejscu wśród 24 ekip.

Trener: Marcin Bieńkowski.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama