W przedszkolu działającym w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Lubawce (ulica Mickiewicza) w czwartek (9 listopada) odbyło się przedstawienie z okazji Dnia Niepodległości.
Przedstawienie przygotowały Tygryski i Smerfy. W słowno- muzycznym występie w prosty i przystępny sposób zachęcił dzieci do poznawania historii Polski i rozwijania postaw patriotycznych. Przedszkolaki z zaangażowaniem recytowały wiersze i śpiewały piosenki o charakterze patriotycznym.
informacja ZS-P Lubawka
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze