Reklama

Tydzień Życzliwości i Tolerancji

Od 9 do 13 lutego w Zespole Szkół Publicznych w Pisarzowicach trwał Tydzień Życzliwości i Tolerancji.

Od 9 do 13 lutego w Zespole Szkół Publicznych w Pisarzowicach trwał Tydzień Życzliwości i Tolerancji.

Szkolne korytarze zamieniły się w pełne kolorów aleje życzliwości. Każdemu dniu tygodnia towarzyszył inny wzór: poniedziałek ? kratka, wtorek ? bluzy z kapturem, środa ? paski i misie, czwartek ? czerwony, piątek ? kolorowy.

Dodatkowo na ?Drzewku życzliwości? można było przyczepić sentencje i cytaty na temat życzliwości lub tolerancji. Wybrani zostali mistrzowie dobrych manier. Najcoolturalniejszą klasą w szkole została klasa IIIb. Uczniowie wykazali się również w przeglądzie piosenki o przyjaźni i tolerancji. Na podsumowanie tygodnia odbył się szkolny pokaz mody oraz walentynki.

Tydzień zorganizowały Monika Zawiłowicz, Anna Ulatowska i Zuzanna Szuba

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama