Od 9 do 13 lutego w Zespole Szkół Publicznych w Pisarzowicach trwał Tydzień Życzliwości i Tolerancji.

Od 9 do 13 lutego w Zespole Szkół Publicznych w Pisarzowicach trwał Tydzień Życzliwości i Tolerancji.
Szkolne korytarze zamieniły się w pełne kolorów aleje życzliwości. Każdemu dniu tygodnia towarzyszył inny wzór: poniedziałek ? kratka, wtorek ? bluzy z kapturem, środa ? paski i misie, czwartek ? czerwony, piątek ? kolorowy.
Dodatkowo na ?Drzewku życzliwości? można było przyczepić sentencje i cytaty na temat życzliwości lub tolerancji. Wybrani zostali mistrzowie dobrych manier. Najcoolturalniejszą klasą w szkole została klasa IIIb. Uczniowie wykazali się również w przeglądzie piosenki o przyjaźni i tolerancji. Na podsumowanie tygodnia odbył się szkolny pokaz mody oraz walentynki.
Tydzień zorganizowały Monika Zawiłowicz, Anna Ulatowska i Zuzanna Szuba
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze