Przez dwa dni w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza odbywać się będzie podsumowanie turystycznego roku uczniów kamiennogórskich szkół.
Zeszłoroczne działania podsumowuje PTSM. Młodzi turyści otrzymują dyplomy i nagrody m.in. mapy. Wręczane są również zdobyte odznaki turystyczne oraz odznaki PTSM. Część nagród wręczał dzisiaj burmistrz Janusz Chodasewicz.
Szczegółowe informacje o zakończonym turystycznym roku w kolejnych informacjach.
Wcześniej turystyczne osiągnięcie PTSM podsumowało w Krzeszowie, Szarocinie i Lubawce.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze