Uczniowie Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze aktywnie obchodzili Dzień Dziecka. Dzisiaj (poniedziałek, 1 czerwca) wyruszyli na XXXI Rajd Wiosna.
W tym roku uczestnicy rajdu zatoczyli koło. Wyruszyli spod szkoły i przez Raszów i Pisarzowice wrócili na ul. Lubawską na zakończenie rajdu. Po drodze klasy zdobywały punkty za przygotowanie do rajdu (ubiór, apteczka), piosenkę lub okrzyk rajdowy i konkurencje sportowe na trasie.
Zwycięzcami Rajdu Wiosna została klasa 3A. Otrzymała Puchar Przechodni Dyrektora.
Koordynatorem rajdu była Anna Madziar-Cabała.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze