w dniach 23-25 lutego w Hali Stulecia we Wrocławiu odbywały się Międzynarodowe Targi Turystyczne.
Przez trzy dni wśród wielu stoisk, można było znaleźć stoisko Ziemi Kamiennogórskiej promujące lokalne atrakcje m.in.:
- Opactwo w Krzeszowie
- Projekt Arado
- Muzeum Tkactwa
Targi miały za zadanie promować region oraz dać możliwość nawiązania nowych kontaktów z organizacjami, firmami i instytucjami z branży turystycznej.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze