Reklama

Turniej w Świdnicy

Dzisiaj (niedziela, 3 marca) młodzicy KS Sudety rozegrali przedostatni półfinałowy turniej. Za tydzień zakończenie rozgrywek tej grupy.

 

Dzisiejsze zawody siatkarze z Kamiennej Góry rozpoczęli od pokonania gospodarzy KPS Świdnica 2:0 (25:17, 25:20). W drugim meczu Sudety uległy JKS Spartakus Jawor 1:2 (25:20, 13:25, 11:15). W ostatnim meczu Spartakus pokonał gospodarzy 2:0 (25:9, 25:13).

Za tydzień zakończenie rozgrywek młodzików. Turniej rozegrany zostanie w Kamiennej Górze na hali ZSZiO. Początek rozgrywek o godzinie 10:00. Oprócz Sudetów zagrają Spartakus Jawor i Ikar Legnica.

wyniki za dzps.pl

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama