Dzisiaj (niedziela, 3 marca) młodzicy KS Sudety rozegrali przedostatni półfinałowy turniej. Za tydzień zakończenie rozgrywek tej grupy.
Dzisiejsze zawody siatkarze z Kamiennej Góry rozpoczęli od pokonania gospodarzy KPS Świdnica 2:0 (25:17, 25:20). W drugim meczu Sudety uległy JKS Spartakus Jawor 1:2 (25:20, 13:25, 11:15). W ostatnim meczu Spartakus pokonał gospodarzy 2:0 (25:9, 25:13).
Za tydzień zakończenie rozgrywek młodzików. Turniej rozegrany zostanie w Kamiennej Górze na hali ZSZiO. Początek rozgrywek o godzinie 10:00. Oprócz Sudetów zagrają Spartakus Jawor i Ikar Legnica.
wyniki za dzps.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze