W najbliższą sobotę (21 września) odbędzie się kolejny turniej koszykówki ulicznej. Zawody będą częścią Soboty z Rodziną.
Koszykarskie zmagania (drużyny 3+1) rozpocznie się o godzinie 10.00. Zapisy przyjmowane będą od godziny 9.30.
Turniej rozegrany zostanie na parkingu przy ul. Kościuszki 6 w Kamiennej Górze, przy złej pogodzie rozgrywki przeniesione zostaną do sali gimnastycznej.
Więcej o Sobocie z Rodziną, kliknij tutaj.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze