W Chełmsku Śląskim odbędzie się I Turniej Siatkarski Drużyn Amatorskich. Zapisy trwają w internecie, turniej odbędzie się 27 kwietnia. Grać mogą drużyny mieszane, w każdej drużynie na boisku musi być przynajmniej jedna kobieta.
Turniej rozegrany zostanie w hali szkoły w Chełmsku Śląskim. Organizatorzy przewidzieli udział sześciu drużyn. Wpisowe to 100 zł od drużyny. Każda drużyna może składać się z maksymalnie 10 osób (6 graczy podstawowych + 4 rezerwy).
Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin dostępny w linku: https://forms.gle/UPv5bSBfnP4zcREz9

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze