Dzisiaj (sobota, 22 grudnia) KS Sudety Kamienna Góra zorganizował siatkarski turniej trójek. Zagrali zawodnicy i zawodniczki klubu wraz z rodzinami i sympatykami.
Turniej był okazją do miłego spotkania i dobrej zabawy, ale trwała również walka o zwycięstwo.
Wygrali bracia Czynscy z tatą. Drugie miejsce zdobyła Oliwia Bieńkowska z rodziną, trzecie Dominika Druciak z siostrą i kuzynką Aleksandrą.
Konkurs zagrywki do celu wygrała Kinga Skrzydlewska. Nagrodę dla najmłodszego zawodnika otrzymała Madzia Lema (7 lat), a najstarszym zawodnikiem został Grzegorz Tomaszewski.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze