Wczoraj (niedziela, 25 listopada) ćwierćfinałowy turniej rozegrali siatkarscy młodzicy KS Sudety Kamienna Góra.
Turniej odbył się w Legnicy. Kamiennogórska drużyna przegrała z gospodarzami MKS Ikar Legnica 1:2 (25:23, 19:25, 12:15) i UKS Dwójka Milicz 0:2 (18:25, 11:25). W ostatnim meczu Milicz pokonał Legnicę 2:0 (25:15, 25:16).
W najbliższą niedzielę (2 grudnia) w Kamiennej Górze. Sudety podejmować będą drużyny z Milicza i Oławy. Początek zmagań o godzinie 13:00 w hali ZSZiO przy ul. Traugutta.
Wyniki za dzps.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze