W najbliższą sobotę (6 sierpnia) na stadionie w Lubawce rozegrany zostanie I Turniej Towarzyski im. Radosława Blicharza.
W najbliższą sobotę (6 sierpnia) na stadionie w Lubawce rozegrany zostanie I Turniej Towarzyski im. Radosława Blicharza.
W turnieju zagrają cztery seniorskie drużyny z powiatu kamiennogórskiego: Włókniarz Chełmsko Śląskie, Dolomit Pisarzowice, Victoria Czadrów i Orzeł Lubawka.
Turniej rozpocznie się o godzinie 12.00.
Patron turnieju Radosław Blicharz to zmarły zawodnik, działacz i prezes Orła Lubawka.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze