Dzisiaj (piątek, 21 lutego) w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza odbył się kolejny koncert. Tym razem prezentowali się lokalni wykonawcy.
Dzisiejszy koncert był trzecią muzyczną propozycją przygotowaną przez Centrum Kultury podczas ferii zimowych. Tym razem na senie wystąpiła grupa "Chcemy", która zaprosiła do wspólnego występu uczniów Zespołu Szkół Specjalnych. Z młodzieżą ze szkoły pracuje lider grupy Zbigniew Stefański.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze