Reklama

Trzech pijanych

Wczoraj (czwartek, 22 sierpnia) kamiennogórscy policjanci zatrzymali trzech nietrzeźwych kierujących.

 

Już o 5 rano na drodze Kamienna Góra - Wałbrzych zatrzymany został 56-latek kierujący samochodem osobowym. Pochodzący z powiatu kamiennogórskiego, obecnie mieszkaniec Francji, miał 0,68 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu (odpowiednik 1,3 promila).

Popołudniu w Kamiennej Górze zatrzymany został rowerzysta. Mieszkaniec Kamiennej Góry mający 39-lat miał 1,29 mg/l (prawie 2,6 promila).

Wieczorem w Krzeszowie zatrzymany został 49-letni Bułgar mieszkający w Niemczech. Mężczyzna prowadził samochód dostawczy, miał 0,96 mg/l (prawie 2 promile).

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama