Przypominamy o utrudnieniach związanych z pracami prowadzonymi wzdłuż drogi wojewódzkiej w Marciszowie. Prace związane są z remontem i przebudową drogi od skrzyżowania z byłą drogą krajową nr 5 do starego urzędu gminy.
Prace trwają od 10 lutego. Rozpoczęły się od wycinki drzew rosnących przy drodze. Na remontowanym odcinku powstanie m.in. chodnik. Prace mają się zakończyć do końca roku. Prowadzone są przy normalnym ruchu. Warto zachować ostrożność.
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze